Impreuna dam sens vietii !
   
       
       
   
Image Map
   
       

Te afli la pagina : Contact

›Iasi ›Constanta›Targu Mures

 

›Scrie-ne!

 

 

 

 

Iasi

                                                                                                                                                                                                Telefon/Fax : 0232 - 275568

Email : office@alaturidevoi.ro

Centrul National de Economie Sociala: Str. Bazinelor nr. 5, sat Uricani, com Miroslava, jud. Iasi

Cod postal: 707316

 

Pentru expedieri prin Posta Romana: Fundatia “Alaturi de Voi” Romania, Oficiul Postal Valea Lupului, C.P. 4, jud. Iasi.



Pentru expedieri prin servicii de curierat: Fundatia “Alaturi de Voi” Romania , str. Bazinelor, nr. 5, sat Uricani, com. Miroslava (vis-a-vis de Antibiotice S.A., in spate la Interprima).



Pentru informatii suplimentare despre livrari, va rugam sa o contactati pe  Oana Sandulesei, asistent manager: 0232/275568 sau 0757/110245.

 

Persoane de contact:

 

Angela Achitei - Presedinte

angela.achitei@alaturidevoi.ro

office@alaturidevoi.ro

 

 

Alina Paduret - Director Centru National

alina.paduret@alaturidevoi.ro

  

Mihaela Munteanu - Director de Comunicare si Advocacy

mihaela.munteanu@alaturidevoi.ro

 

Ana Drelea - Director Economic

ana.drelea@alaturidevoi.ro

 

Madalina Sauciuc - Coordonator intreprindere sociala Util Deco

madalina.sauciuc@alaturidevoi.ro 

 

 

Bucuresti 

E-mail: office@alaturidevoi.ro 

Adresa: Str. Piata Amzei, nr. 9 

 

 

Constanta

Telefon/Fax : 0241 - 670350

Email : office.ct@alaturidevoi.ro

Adresa sediu juridic : Str. Decebal, nr. 49

Cod postal: 900684

 

Persoana de contact:

 

Mirela Ivan - Director Centru

mirela.ivan@alaturidevoi.ro

 

 

Targu Mures

Telefon/Fax : 0265 - 254987

Email : office.ms@alaturidevoi.ro

Adresa sediu juridic : Str. George Cosbuc, Nr.1

Cod postal: 540089

 

Persoana de contact:

 

Alina Rosca - Director Centru

alina.rosca@alaturidevoi.ro

 

 

Newsletter
Nume:
E-mail:
Certificari
Proiecte
ProIncluziune
ProIncluziune
Site-uri ADV Romania
copyright © Fundatia "Alaturi de Voi" Romania | 2002 - 2017
Recomandari Unitate Protejata