Impreuna dam sens vietii !

Image Map

Te afli la pagina : Jobs

Fundatia "Alaturi de Voi" Romania, centrul national Iasi, angajeaza persoana responsabila de curatenie, facturist si confectioner.

Confectioner - asamblor articole textile

Contract de munca pe perioadă nedeterminata; 8 ore/zi

Numar posturi: 1 post;

Descrierea postului:

  • lucreaza la realizarea comenzilor primite, spre exemplu lenjerii, echipamente de protectie, salopete etc;
  • pregateste materialele pentru croire;
  • asambleaza reperele pe masini de cusut;
  • finiseaza produsele (coasere butoniere, nasturi etc.);
  • sorteaza, eticheteaza, ambaleaza produsele;
  • asigura finalizarea comenzilor la termenul cerut de client.

Cerinte:

  • experienta in domeniul confectii de minim 1 an;
  • indemanare manuala;
  • atentie la detalii si finisaje;
  • abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • seriozitate si punctualitate.

Persoana pentru curatenie

Numar posturi: 1 post, 8 ore/zi, contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • realizarea curateniei periodice in birouri si spatiile anexe (grup sanitar, holuri, scari, etc.) aflate in cele doua cladiri detinute de catre fundatie si care se afla la aceiasi adresa – str. Bazinelor nr.5, sat Uricani, com. Miroslava, jud. Iasi;
  • stabilirea necesarului lunar de materiale destinate curateniei;
  • aerisirea spatiilor si birourilor cladirilor repartizate conform programului de lucru si procedurilor interne ale fundatiei.

Cerinte:

Facturist

  • Operare documente contabile (preluare, inregistrare, facturare si incasare comenzi clienti);
  • Utilizare program WinMentor.

Cerinte

  • Motivatie;
  • Minim studii medii;
  • Cunostinte de contabilitate;
  • Cunostinte de operare programe de contabilitate, in special WinMentor, Excel, Word;
  • Abilitati de planificare si organizare; rapiditate in introducerea datelor in calculator;
  • Atentie la detalii;
  • Dinamism, spirit de echipa, orientare spre rezultate si performanta;
  • Serios, punctual si precis in efectuarea atributiilor de serviciu.

Oferta noastra (bonusuri, beneficii):

  • vei lucra intr-un mediu de lucru foarte placut. Vei colabora cu o echipa vesela, dinamica, plina de energie si profesionista;
  • vei primi un salariu motivant, adaptat rezultatelor tale. Apreciem profesionalismul si responsabilitatea lucrurilor bine facute;
  • vei avea sansa de dezvoltare personala si profesionala;
  • vei primi consiliere specializata in vederea adaptarii la locul de munca;
  • vei participa la evenimente organizate de catre organizatie: team building- uri, vizite de studiu, formare profesionala, seminarii de lucru etc;
  • vei primi prime de 2 ori pe an, cu ocazia sarbatorilor.

Oportunitate: Pozitiile sunt disponibile si persoanelor cu dizabilitati!

CV-urile pot fi transmise prin e-mail la adresa: resurse.umane@alaturidevoi.ro sau prin fax la 0232 275 568. Termen limita: 15.02.2017. Pentru detalii, ne puteti contacta la 0232 275 568. Persoana de contact: Eugenia Stalinescu, manager resurse umane.

 Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu.

Nume:*
Prenume:*
Telefon:*
Postul dorit:*
Sediul ADV la care aplici:*
Ataseaza C.V*
*Aveti experienta in domeniul ONG?:
Da Nu
*Aveti experienta in domeniul HIV/SIDA?:
Da Nu
*Nivelul limbii engleze:
incepator mediu avansat